top of page
PUREis3

PUREis3 ir paredzēts sēdēšanai un radīts kustībai.

 

Atšķirībā no citiem krēsliem, PUREis3 ir pilnībā izstrādāts, domājot par aktīviem cilvēkiem.

 

Šī pieeja ir prasījusi pilnībā no jauna izgudrot "biroja krēslu". PUREis3 pielāgojas lietotājam, viņa ķermenim un kustībām, neprasot veikt laikietilpīgas korekcijas.

 

Vairs nav nepieciešami smagi un sarežģīti mehānismi.

 

PUREis3 ne tikai nodrošina plašu kustību diapazonu, bet arī to, ka lietotājam vienmēr ir ērti sēdēt, tas var būt aktīvs un vienmēr būs pietiekami atbalstīts.

HUB_Work_B-1_Milieu_01.jpg
PUREis3_Smart-Spring_Technology_01.jpg
PUREis3_Smart-Spring_Technology_04.jpg

INOVATĪVI

VIEDO ATSPERU TEHNOLOĢIJA

Galvenā krēsla detaļa "Smart Spring" jeb “Viedā atspere” ir izgatavota no īpaša poliamīda/stikla šķiedras savienojuma, kas ļauj PURE dinamiski pielāgoties lietotāja ķermenim, svaram un kustībām.

 

Viedā atspere ne tikai nosaka PURE vizuālo izskatu, bet arī atbalsta visu krēslu un nodrošina iespaidīgu kustības rādiusu, tostarp virzienos, kas nav iespējami uz citiem krēsliem.

 

Jūs varēsiet izbaudīt patiesi trīsdimensionālu sēdēšanas pieredzi, neveicot nekādus papildu pielāgojumus.

 

 

VESELĪBA

Ilgstoša statiska sēdēšana var ļoti kaitēt jūsu veselībai. Tomēr pētījumi — Fraunhofer IAO un jo īpaši Tībingenes Universitātes veiktie pētījumi — liecina, ka pietiek ar tikai divām stundām mērenas fiziskās aktivitātes dienā, lai kompensētu mazkustīga dzīvesveida radīto negatīvo ietekmi.

Daudzus gadus Interstuhl ir sadarbojies ar Fraunhofer IAO, lai zinātniskos atklājumus pārvērstu praktiskos risinājumos.

Trīs faktori, kas dod labumu veselībai

Aktivizācija - PURE nodrošina, ka sēdēšana nekad nav statiska. Biežas sēdēšanas pozas maiņas uztur muskuļus aktīvus, kā arī tiek mobilizētas kājas, gurni un mugurkauls.

Brīvība – PURE garantē, ka lietotājs nekad netiek spiests ieņemt neērtu pozu, tāpēc neradīsies asins plūsmas traucējumi un krēsls pat uzlabos asinsriti. Tajā pašā laikā PURE netraucē lietotājam, kad tas vēlas kustēties.

Komforts - PURE garantē pastāvīgu un stingru atbalstu visās kustībās. Un, tā kā krēsla ergonomika var darboties pareizi tikai tad, ja tas ir pareizi noregulēts, PUREis3 to dara jūsu vietā – pilnīgi automātiski.

 

Veselības stāvokli uzlabo nevis pats krēsls, bet gan tā sniegtās kustības iespējas. PURE dara visu, lai nodrošinātu, ka lietotājs ir atbrīvots no slodzes un aktīvs.

bottom of page