Light Plus – Šis vizuāli vieglais, bet ļoti funkcionālais masāžas krēsls īpaši izstrādāts ar domu rūpēties par biroja darbinieku nogurušajām rokām, izmantojot speciālus gaisa spilvenus, kā arī viņu sēžamvietām, kas iespējams ar L-Track masāžas režīma funkciju.

Pārdošanas cena :  2.290,00 € ar PVN

Nomas maksa      :     180,29 € ar PVN (par katru mēnesi/ vienu gadu)

Ultra Plus – Ultra Plus ir sava nosaukuma vērts visos aspektos, pateicoties tās garajam izstiepumam, šūpošanās kustībai un Bluetooth savienojumam. Ultra Plus masāžas krēsla labākā īpašība ir piedāvātā kāju pēdu refleksoloģija - to, cik dažādos veidos iespējams masēt pēdas, jūs sapratīsiet tikai pēc Ultra Plus masāžas krēsla izmēģinājuma!

Pārdošanas cena :  3.990,00 € ar PVN

Nomas maksa      :     252,89 € ar PVN (par katru mēnesi/ vienu gadu)

Dream – Šis masāžas krēsls ar jauktu funkcionalitāti piedāvā precīzu un dziļu masāžu, kas pielāgojas katra lietotāja vajadzībām. Dream masāžas krēsls ir unikāls tā piedāvāto kakla, plecu un īpašo galvas masāžas funkciju dēļ, kas ir daudzu veselības traucējumu cēloņu galvenie punkti. Papildus masāžai, Dream piedāvā arī vispārēju ķermeņa stiepšanas un vidukļa pagriešanas iespēju, kas palīdz mazināt ar mugurkaulu saistītas sāpes.

Gusto – Šis izsmalcinātais masāžas krēsls piedāvā gan lielisku funkcionalitāti, gan izskatu. Gusto vienlīdz labi iederēsies gan jūsu dzīvojamā istabā, gan birojā, un tas nekad nebūs “izgājis no modes” - ne tikai tā izskata dēļ. Modernās tehnoloģijas, kas izmantotas šī masāžas krēsla radīšanā, piedāvā kvalitatīvu un personalizētu masāžu gan vienam, gan simtiem cilvēku šodien un arī nākotnē. Gusto specialitāte ir tā, ka sēdvietas zona ir paplašināma un kāju zona - pielāgojama, tāpēc masāžas krēslu var ērti lietot arī  garāki un atlētiskāki cilvēki.

Pārdošanas cena :  4.990,00 € ar PVN

Nomas maksa      :     349,69 € ar PVN (par katru mēnesi/ vienu gadu)

Pārdošanas cena :  5.990,00 € ar PVN

Nomas maksa      :     422,29 € ar PVN (par katru mēnesi/ vienu gadu)

Elite – Šis reprezentatīvais luksusa klases masāžas krēsls ir unikāls Latvijas tirgū. Elite modeļa specifika ir plaša masāžas režīmu izvēle. Elite modelis var pielāgoties lietotājam un piedāvāt ļoti individuāli personisku masāžas pieredzi.

Pārdošanas cena :  6.490,00 € ar PVN

Continental – Šis augstākās klases masāžas krēsls ar bagātīgu funkcionalitāti atdarina masiera roku kustību.

Pārdošanas cena :  6.990,00 € ar PVN

R+R Concept Ergonomiski biroja krēsli un galdi

           

Juridiskā adrese

Brivibas iela 92/94-30

LV - 1010 Riga

SHOWROOM

Brivibas iela 155  k-8

LV - 1012 Riga

Kontakti

Tel.: 00371-24509667

Reģ. Nr. 40103780640